EDGE EXPLORER 1000

EDGE EXPLORER 1000

  • Brand:: Garmin
  • Product Code: EDGE EXPLORE
  • Availability: 3
  • 499.00€


RATTAKOMPUUTER VÕISTLUSTEKS, NAVIGEERIMISEKS JA ÜHENDUSES PÜSIMISEKS

  • Sõidukesksed võistlused läbi Garmin Connecti
  •      Teel või maastikul navigeerimine ja eelsalvestatud huvipunktid koos Garmin jalgratta kaardiga
  •      Sisesta vahemaa ja vali kuni 3-e edasi-tagasi marsruudi vahel
  •      Lae andmed Garmin Connect ™ Mobile-i ning analüüsi ja jaga
  •      Bluetooth funktsioonid ¹: sissetulev kõne, e-posti teated ², live jälgimine, treeningute saatmine/laadimine, sotsiaal meedia jagamine ja ilm.

Edge 1000

VALITSE TEED

Koos võistluste ja Connect funktsioonidega Edge Explore 1000, pakub ka täiustatud navigatsioonisüsteemi ja kaardituge. Eelsalvestatud Garmin jalgratta kaart sisaldab OSM (Open Street Map) sisu navigeeritavate maanteede ja jalgrattateedega, reljeefi andmeid, huvipunkte ja aadressi otsingut. Kaardi andmed on salvestatud Edge sisemällu, nii et sinu liikumis-ja treening võimalused ei sõltu mobiiltelefoni levialast ning kaardi uuendused on tasuta.

LEIA ASUKOHT JA VASTAVAD JUHISED

Create routes directly on Edge Explore 1000 using the preloaded map and points of interest. Or plan and download routes using Garmin Connect™ (desktop or mobile) or third-party apps.

TURVALISEM SÕIT

Edge Explore 1000 on esimene GPS jalgrattakompuuter, mis pakub õnnetuse tuvastust tänu sisseehitatud aktseleromeetrile. Õnnetuse korral edastab see võimalus sinu asukoha automaatselt või manuaalselt hädakontaktidele (peab olema ühendatud sobiva nutitelefoniga). Ühildub ka Edge puldi, Varia rearview radari ja rattatuledega.

NUTITELEFONIDE TUGI

Ühenda oma Edge Explore 1000 nutitelefoni ja Garmin Connect ™ Mobile rakendusega ja saad kasutada järgmisi lisafunktsioone, sealhulgas live jälgimist, sissetuleva kõne ja teksti teateid, treeningu sotsiaalmeedias jagamist, ilma, juhtmevaba andmete laadimist ning treeningute ja võistluste üles- ja allalaadimist. Niipea kui sõit on lõpetatud, saadetakse andmed automaatselt Garmin Connecti läbi Bluetooth ® või Wi-Fi ®. See võimaldab sul püsida ühenduses ja koheselt jagada üksikasjalikult oma sõite sõprade, perekonna, treeneri ja muude kontaktidega. LiveTrack võimaldab sinu sõpradel ja perel jälgida sinu sõitu ja trenni reaalajas. Kutsu järgijaid kasutades e-posti või sotsiaalmeedia abi, et nad saaksid vaadata sinu hetke sõiduandmed Garmin Connect lehel. Kui nad saavad sinu kutse, saavad nad klõpsata lingil ning jälgida ja vaadata sinu sõidu statistikat ja asukohta kaardil.

Tarvis on Bluetooth 4.0 või Bluetooth Smart toega telefoni.
iPhone ® 4s või uuem.
Niiskuskindlus IPX7;

Write a review

Please login or register to review